По повод “ Деня на труда“ учениците от 1. в клас се включиха с много желание в творческа и полезна дейност. Те изработиха красиви къщички с малки дворчета, в които посяха семенца. 
С много старание и вълнение децата ще се грижат за своите малки градинки през следващите дни, като ще наблюдават как семенцата покълват и растат. Така те ще се учат на отговорност, търпение и любов към природата.
Малките ученици за пореден път показаха, че когато трудът е съчетан с желание и усмивки, резултатите са прекрасни. 

Честит празник на всички!