С много усмивки и вълнение премина Денят на отворените врати в СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Средец!
С кратка програма в актовата зала бъдещите първокласници бяха приветствани от четвъртокласниците, които създадоха празнично настроение и ги въведоха в училищния живот. След това децата се включиха в интересни и забавни занимания в класните стаи, където се запознаха със своите бъдещи учители – г-жа Иванка Цъцарова, г-жа Дима Желева, г-жа Яна Алексиева и г-жа Петя Съвестакиева.
Инициативата донесе много положителни емоции, нови запознанства и незабравими моменти за децата и техните родители. Благодарим на всички, които станаха част от този специален ден!